top of page

Yapay zeka ile sonsuz zoom videoları yaratmak!

Sonsuz zoom akımını duymuşsunuzdur. Eskiden çizgi filmlerde, daha sonra da beyaz perdede gördüğümüz bu teknik, uzun mesailerle yaratılan bir efektti. Günümüz yapay zeka teknolojisi de bu konuya el atmış ve hatta mobil cihazlarımızla tek tıkla harika videolar üretip sonsuz zoom efekti yapabileceğimiz Videoleap isimli bir uygulama yapmışlar.1. İlk olarak Videoleap uygulamamızı açıyoruz.
2. Uygulama açıldığı zaman karşımıza kalabalık bir ana sayfa çıkıyor. Burada hepsi birbirinden farklı orijinal içerikler bulunuyor.3. "Yapay Zeka Düzenlemesi" kısmında "Sonsuz Zoom" butonuna tıklıyoruz.4. Butona tıkladıktan sonra galerimizdeki fotoğrafları görüyoruz. Super Zoom efektini hangi fotoğrafa uygulamak istiyorsak onu seçiyoruz. Ardından "Devam Et" butonuna tıklıyoruz.
5. Fotoğrafımızı seçtikten sonra, videomuzdaki efektin hangi tarafa olacağını seçiyoruz. Ardından "Başlayalım!" butonuna tıklıyoruz.


6. İşlemlerimiz bittikten sonra videonun işlenmesi 30-60 saniye sürebilir.7. Videonuz bittikten sonra "Kaydet ve Paylaş" butonuna tıklayarak yapmış olduğunuz videoyu cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Artık dilediğiniz fotoğrafı tek tıkla Super Zoom efekti uygulayabileceğiniz bir uygulamanız var. Uygulamada Super Zoom efektinin yanı sıra, birçok özel araç da mevcut.


Video ve yapay zeka içerikli yazılar yazmaya devam edeceğim. Blogumu instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.Barış Demirel

Müzik Prodüktörü, Girişimci ve EğitmenComments


Video ve Ses Prodüksiyonu

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Bizi Takip Edin
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page